Українська Асоціація Аграрного Експорту працюватиме з ЕКА задля збільшення експортних можливостей

Українська Асоціація Аграрного Експорту працюватиме з ЕКА задля збільшення експортних можливостейПравління Експортно-кредитного агентства (ЕКА) провело зустріч з лідерами українського експортного ринку – Українською Асоціацією Аграрного Експорту (УААЕ). Було обговорено варіанти співпраці щодо можливого збільшення експорту.
Основною метою діяльності ЕКА є просування експорту українських виробників та захист українських експортерів від ризику неплатежів та фінансових втрат.
Співпраця УААЕ та Експортно-кредитного агентства сприятиме розвитку національного експорту шляхом надання широкого спектру послуг, що дозволять посилити кредитну політику українських експортерів та ефективно управляти своїми ресурсами.
Сторони досягли взаємної домовленості про подальшу співпрацю та практичних кроків найближчим часом.

Довідково
Українська Асоціація Аграрного Експорту (УААЕ). Це добровільне, недержавне, неприбуткове об’єднання виробників, постачальників та експортерів сільськогосподарської продукції. Асоціація створена з метою підтримки та розвитку спільних ідейних, соціальних, інформаційних та інших законних інтересів членів (учасників) Асоціації, пов’язаних з експортом української сільськогосподарської продукції та продуктів їх переробки з високою доданою вартістю, без права втручання в їх виробничу й комерційну діяльність, прийняття управлінських рішень та без мети одержання прибутку.