Експортно-кредитне агентство та Українська асоціація аграрного експорту підписали меморандум про співпрацю

Експортно-кредитне агентство та Українська асоціація аграрного експорту підписали меморандум про співпрацю

Цей крок посилить спільну підтримку аграрних експортерів та закладе фундамент удосконалення системи страхування аграрного сектору, представленого на світових ринках. Також, в майбутньому планується розширити напрями роботи експорту аграрної продукції українського походження, яка має високу додану вартість.

Сторони забезпечуватимуть одна одній всебічну підтримку для розвитку співробітництва та інформуватимуть одна одну про заходи, спрямовані на її розвиток.

Таке партнерство має велику перспективу, адже як ЕКА і Асоціація вбачають своєю основною метою промоцію та підтримку експорту українських виробників. Саме співпраця двох організацій сприятиме розвитку національного експорту шляхом надання широкого спектру послуг, що дозволять посилити кредитну політику українських експортерів та ефективно управляти своїми ресурсами.

Довідково: Українська Асоціація Аграрного Експорту (УААЕ). Це добровільне, недержавне, неприбуткове об’єднання виробників, постачальників та експортерів сільськогосподарської продукції.  Асоціація створена з метою підтримки та розвитку спільних ідейних, соціальних, інформаційних та інших законних інтересів членів (учасників) Асоціації, пов’язаних з експортом української сільськогосподарської продукції та продуктів їх переробки з високою доданою вартістю, без права втручання в їх виробничу й комерційну діяльність, прийняття управлінських рішень та без мети одержання прибутку.

Експортно-кредитне агентство та Українська асоціація аграрного експорту підписали меморандум про співпрацю Експортно-кредитне агентство та Українська асоціація аграрного експорту підписали меморандум про співпрацю Експортно-кредитне агентство та Українська асоціація аграрного експорту підписали меморандум про співпрацю