ЕКА та Укрлегпром підписали документ про співробітництво

ЕКА та Укрлегпром підписали документ про співробітництво
Відбувся бізнес-форум з легкої промисловості «Uniform&Innovative’2020: Новації та публічні закупівлі», організований Асоціацією «Укрлегпром».

В рамках заходу Голова Правління Ігор Пульвас розповів про діяльність Експортно-кредитного агентства та запропонував механізми співпраці які допоможуть українському експортеру безпечно просувати свою продукцію на міжнародних ринках.

Завдання форуму полягає в сприянні державно-приватному партнерству, налагодженні зв’язків та залученні інвестицій в національну економіку.

Також було підписано Меморандум про співробітництво «Укрлегпрому» та ЕКА, метою якого є створення умов для підвищення об’єму товарів (робіт, послуг) українського походження на зовнішні ринки та захист українських експортерів від ризиків неплатежів та фінансових втрат і підвищення конкурентоспроможності українських виробників на світових ринках.

«Саме співробітництво дозволить розвивати нові можливості для підвищення якості роботи українському виробнику на зовнішніх ринках, а також допомогти тим, хто тільки планує експортувати свою продукцію та масштабувати бізнес», – наголосив Ігор Пульвас.

Довідково: Асоціація «Укрлегпром» створена у 2000 році та об’єднує на добровільних засадах 212 (станом на початок 2019 р.) провідних підприємств легкої промисловості України, серед яких кращі та потужні підприємства кожної підгалузі.

Підприємства – учасники Асоціації виробляють більше 60 відсотків загального обсягу виробництва товарів легкої промисловості України.

Асоціація протягом 19 років здійснює представницьку діяльність в інтересах вітчизняних виробників легкої промисловості в органах державної влади з метою сприяння їх розвитку.

Вся діяльність Укрлегпрому спрямована на покращення умов праці підприємств-членів Асоціації та відкрита для вступу всіх бажаючих підприємств і підприємців, які підтримують мету її існування.

 

ЕКА та Укрлегпром підписали документ про співробітництвоЕКА та Укрлегпром підписали документ про співробітництвоЕКА та Укрлегпром підписали документ про співробітництвоЕКА та Укрлегпром підписали документ про співробітництвоЕКА та Укрлегпром підписали документ про співробітництво